Profilo

profilo

Profilo
Profilo Dayanıklı Ev Aletleri ya da kısaca Profilo, 1976 yılında İstanbul’da kurulan beyaz eşya ve elektronik ürünleri üreticisi. BSH grupuna dahildir. Özellikle beyaz eşya üretiminde Avrupa’da yaygındır. Üretimini daha çok Marmara Bölgesi’ndeki fabrikalarında gerçekleştirmektedir.

Ünlü Yahudi asıllı Türk iş adamı Jak Kamhi tarafından kurulmuştur. 1995 yılından bu yana BSH bünyesi altında faaliyetlerine devam etmektedir. 1.200’ün üzerinde yetkili servis noktası mevcuttur. Beyaz eşya, ankastre cihazlar, elektrikli süpürgeler, klima cihazları, su ısıtıcıları ve küçük ev aletleri başlıca ürün ağını oluşturmaktadır.

Profilo Üretim
Bu ürünlerden, özellikle elektrikli süpürgeler, klima cihazları, su ısıtıcı grubu ve küçük ev aletlerinin tamamı ithal olmakla beraber yerli ürünlerin üretimi ise BSH Ev Aletleri Sanayi ve Tic. A.Ş.’nin Çerkezköy Fabrikası’nda gerçekleştirilmektedir.

Profilo Dayanıklı ve Fonksiyonel
Profilo markasının en başta gelen özelliği, dayanıklılığı fonksiyonellikle buluşturması, teknolojiyi yalın çizgisi ve kolay kullanım şekilleriyle Türk halkının beğenisine sunmasıdır. Profilo Dayanıklı Ev Aletleri inovasyon gücünü tamamen Türk halkının beyaz eşya kullanım alışkanlıklarından almaktadır.

Profilo Buzdolabı Genel özellikleri
☃ A+ enerji sınıfı ile A enerji sınıfı buzdolaplarına göre %20’ye varan enerji tasarrufu sağlar.
☃ Dalgalı tabanı ile Fresh çekmecesi meyve ve sebzeler için daha uzun süre tazelik sunar.
☃ A+ enerji sınıfı ile A enerji sınıfı derin dondurculara göre %20’ye varan enerji tasarrufu sağlar.
☃ NoFrost teknolojisi sayesinde zaman ve enerji tüketen çözdürme işlemine gerek kalmaz.
☃ Led aydınlatma, optimum konumu sayesinde soğutucu içerisinde aydınlık bir ortam yaratır.

ADS
5/5 - (1 vote)
(Visited 289 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment