Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı Teknik Servis
Buzdolabı Teknik Servis Merkezleri geniş araç filosu ve uzman teknik kadro, güncel ekipmanlar ve yılların getirdiği sektörel tecrübeyle cihazlarınızın teknik ihtiyaçlarını en kısa sürede karşılamaktadır. Beyaz Eşya Yetkili Servis Güvencesi ve uygun fiyatlarla beyaz eşya periyodik uygulamalarından, montaj, tamir ve onarım işlemlerinden yıl boyu yararlanmanızı sağlanmaktadır

Servis Çağırmadan Önce
⥅ Buzdolabı çalışmıyor veya yeterli düzeyde soğutmuyorsa; elektrik fişinin düzgün şekilde bağlanıp bağlanmadığını kontrol edin.
⥅ Buzdolabındaki gıda donuyorsa; oda sıcaklığının ve ekran panelindeki değerin doğru ayarlanıp ayarlanmadığını kontrol edin.
⥅ Garip gürültüler veya sesler duyuyorsanız; buzdolabının dengeli ve sabit olup olmadığını kontrol edin.
⥅ Cihazın ön köşeleri sıcak ve yoğunlaşma meydana geliyorsa; buzdolabının kapağının açık olup olmadığını kontrol edin.
Yukarıdaki arızaları önerilerimizle gideremediyseniz Yetkili Servisimizin uzman desteğinden yararlanın. Bakım ve arıza için Online Servis Talep Formunu doldurun ya da çağrı merkezi numarasını arayın.

Buzdolabı teknik servis hizmeti verilen bölgeler
Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Iğdır, Isparta, İçel (Mersin), İstanbul, İzmir, K.maraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kilis, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Şanlıurfa, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Uşak, Van, Yalova, Yozgat, Zonguldak

Buzdolabı Hizmetleri
Buzdolabı Bakım Servisi : Buzdolabı yetkili servisleri buzdolabı ürünlerinin bakımını yaparak sizi ve ailenizin sağlığını korumaktadır.
Buzdolabı Montaj – Kurulum : Buzdolaplarınızın mekana kurulumunu ve entegrasyonunu yapılır. İlk çalıştırma ve teknik bilgilendirmede destek verilir.
Buzdolabı Tamir – Onarım : Buzdolabı yetkili servis olarak bozulan buzdolaplarınızı yerinde tamir edilir ya da servis merkezinde tamir etmek üzere alınır.
Buzdolabı Yedek Parça – Aksesuar : Buzdolaplarınızla bire bir uyumlu orijinal yedek parça satışı yaparken kullanım kolaylığı sağlayacak aksesuarları da temin edilir.

Bunu da oku :  Buzdolabı Seçimi

Buzdolabı Teknik Servis hizmetinde sizlere her zaman en iyi hizmeti sunmak için çalışan servis personelleri, alanlarında sektörün en iyileri olarak yer etmiş kişilerden oluşmaktadır. Gerek servis sırasında gerekse servis sonrasında sizlere her daim güler yüzlü bir şekilde hizmet sunmaktadır.

5/5 - (2 votes)
(Visited 186 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment