Endüstriyel buzdolabı

Endüstriyel buzdolabı

Endüstriyel buzdolabı
Sürekli gelişen ve yenilenen günümüz teknolojisini takip ederek üretilen sanayi tipi buzdolapları ve teşhir vitrinlerinizi son derece kaliteli, ergonomik dizaynlı, kullanılacak mekanın mimari yapısına ve kullanılacak ürünün özelliklerine uygun ve istenilen ölçülerde üretiliyor.

Endüstriyel buzdolabı (sanayi tipi buzdolabı) çeşitleri;
Sanayi tipi buzdolapları kullanım alanlarına ve kullanım amaçlarına göre farklı form ve özelliklerle donatılmışlardır. Dik tip endüstriyel buzdolabı, dik tip buzdolapları raf sistemi ile istifleme yapılacağı zaman tercih edilen sanayi tipi buzdolabı çeşididir.

Dik tip buzdolabı iki yapıda olabilir; paslanmaz kapısı olan modeller, cam kapılı modeller ve paslanmaz kapısı olan modeller darbe almaya el verişli alanlar için uzun ömürlü kullanım sağladıklarından tercih edilirler.

Cam kapılı modeller ise içerisindeki ürünü dolabın kapısı açılmadan görmeye olanak verdiğinden ürünler özellikle alıcıya teşhir edilecekse tercih edilmektedir.

Tezgah tipi ve sanayi tipi buzdolabı;
Tezgah tipi buzdolapları hem raf sistemi ile istifleme yapmak isteyenler hem de çekmece sistemi ile istifleme yapmak isteyenler için farklı modeller sunmakta. Tezgah tipi buzdolaplarının en çok tercih edilme sebebi yer kaygısı, eğer hem tezgaha hem de buzdolabına ihtiyacınız var ise ama ikisine ayrı ayrı ayıracak yeriniz yoksa, tezgah tipi buzdolabı tam size göre bir seçim.

Bunu da oku :  Buzdolabının icadı

Tezgahı kullanırken alt bölümüne istiflemenizi de rahatlıkla yapabilirsiniz. Tezgah tipi buzdolaplarının kapılı modellerinin de cam kapılı ve paslanmaz kapılı modelleri mevcut. Bununla birlikte istifleme için çekmece olanağıda sunuyor.

Kontrol edilen aramalar
☲ sanayi tipi buzdolabı fiyat listesi
☲ 2. el sanayi tipi buzdolabı fiyatları
☲ endüstriyel derin dondurucu fiyatları
☲ sanayi tipi buzdolabı tamiri
☲ endüstriyel buzdolabı ölçüleri

Tezgahın boyutuna göre ve ihtiyaca göre 2 kapıdan 6 kapıya 4 çekmeceden 9 çekmeceye birçok modelde tezgah tipi buzdolapları tercih edilir.

Genel ürün grupları genelde şu şekildedir
♻ Dik tip soğutucular
♻ Tezgah Altı soğutucular
♻ Şarap dolapları
♻ Ada tipi soğutucular

İster tezgah tipi olsun ister dik tip endüstriyel buzdolapları kontrol edebilirliği kolaylaştırmak adına istenildiğinde kilitli kapı ya da kilitli çekmece olanağı sunuyor. Marka ya göre değişebilir ancak temizliğin çok önem arz ettiği endüstriyel mutfakların işini kolaylaştırmak için sabit ya da tekerleği olan modeller de mevcut. Tekerlekler sayesinde içi dolu da olsa buzdolabının yerinin değişmesi kolaylıkla sağlanır.

5/5 - (1 vote)
(Visited 265 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment